Які є вхідні двері

До вибору вхідних дверей зазвичай люди підходять ґрунтовно. Легковажність в цій справі може дорого коштувати покупцю. На які характеристики перш за все слід звернути увагу при замовлені. Зі звернень наших покупців ми склали власний рейтинг запитів, це безпека,  надійність, енергозберігання, шумоізоляція, зручність та краса. Розберемо кожен з них.

Безпека

Мабуть найважливіший фактор при виборі. Непрохані гості активізуються не тільки у період відпусток. Неприємності можуть чекати при повернені з роботи або гостей й навіть під час сну. Аби вберегти себе від халепи треба уважно подивитись на гарантії безпеки від виробника.

Найменше піддаються пошкодженню металеві двері. Для підвищення рівня інших характеристик метал може вкривати плівка чи накладка з МДФ. Але слід звернути увагу, що товщина металевого листа має бути не менш одного міліметру. Дешеві китайські двері можна вскрити звичайним консервним ножом. Відповідальність виробника розповсюджується й на стійкість до взлому. Тому економити і обирати двері без сертифікату вийде значно дорожче.

Навіть якщо у Вашої будівля обладнано пункт охорони при вході, безпеку вашої оселі забезпечують саме вхідні двері. Бо 90% квартирних крадіжок здійснюють саме через вхід.


Надійність

Двері мають слугувати довго й не потребувати зайвого клопоту. Надійність значно залежить від місця розташування дверей. Наприклад для входу у квартиру багатоповерхівки не так важлива такий фактор, як стійкість до корозії. На такі двері не ллє дощ, не сипле сніг та не прилипає бруд.

Для підвищення зносостійкості на заводах розробили спеціальну плівку, яка оберігає двері від впливу навколишнього середовища. Ще більшу стійкість мають двері вкриті автоемаллю. Такі можна встановлювати у будинки, де вхід виходить одразу на вулицю або як калитку у кам’яному або цегляному заборі.  

За ціною вони найдорожчі та виграють за рахунок підвищення строку експлуатації.


Енергозберігання

Найбільша кількість тепла виходить з квартири  через вікна та двері. Нещільне прилягання може створювати протяги й забирати все тепле повітря з квартири, а за разом й гроші господарів. Тому обираючи вхідні двері звертайте увагу на утеплювач всередині та ущільнювач між дверним полотном та коробом.

Додаткові якості утеплювача має накладка з МДФ. Теплопровідність цього матеріалу нижча ніж у металу, тому двері не стануть провідником холоду до житлового приміщення.

Ще одним способом підвищення енергоефективності дверей є встановленя регульованого порогу. Найбільша кількість протягу йде саме через нижній просвіток, саме тому потрібен підвищений регульований поріжок. Він блокуватиме любий потік повітря під дверима й знизить витрати на опалення та кондиціювання будинку. 

Шумоізоляція 

Ще один з важливих показників якісних дверей. Нікому не хочеться слухати сусідські сварки, шум ліфтової кабіни або галас вулиці. Захистити себе від сторонніх звуків можна обираючи двері з товстим наповнювачем. Також зверніть увагу на конструкції:

Метал/МДФ – ззовні метал, всередині накладка МДФ або

МДФ/МДФ – металеві з накладками МДФ з двох сторін.

 

Сучасний матеріал крім естетичних переваг має й властивості шумопоглинання. В них ця характеристика не є основною, а йде як додаткова функція.

Зручність

Двері мають бути легкі у використанні. Можна встановити при вході навіть сейфові двері, та чи відкриє такі старенькі члени родини та малі діти? Тому зверніть увагу на  загальну вагу дверей, якість фурнітури, легкість у користуванні. Якщо обійти увагою цей пункт можна додати у своє життя щоденне джерело маленького стресу.

Також іноді господарям важливо бачити гостей заздалегідь. У цьому допоможуть двері зі склопакетом. Зовні вони можуть прикриватися ковкою, або просто виконані з міцного скла.

Останній фактор для господарів, хоча деякі з нього починають. Особливо важливий для господинь.
Краса або дизайн

Для квартири рекомендується не дуже виділятися поміж сусідських осель аби не привертати увагу крадіїв. Хоча зараз не існує типових дверей, тому різнобарвні входи нікого не    дивують. 

Для будинків важливо вписати двері в архітектурний стиль. В сучасному котеджі зі скла недоречними будуть виглядати масивні дерев’яні двері, а класичному особняку не підходять хай-тек експерименти. До того ж слід враховувати матеріал вікон, оздоблення стін й інші декоративні елементи.

 

За дизайном двері поділяються на такі категорії:

· Глухі

· Зі склопакетом без ковки

· З ковкою та склопакетом

· З вітражним склом

· З молдингом (алюмінієві вставки на дверях з МДФ накладками)

· Художнє фрезерування з патиною або без

· З 3Д малюнками

· Зі шпросами (у металопластикових дверях)

 

Металопластикові двері також можна використовувати в якості вхідних, особливо за наявності тамбура.

 

Якщо дозволяє місце можна встановлювати подвійні двері. Це підвищує додатково рівень безпеки, додає захисту оселі від негоди та збільшує енергоефективність. Зараз багато квартир оснащені другими дверима. 

 

Уважно підходьте до вибору. Зверніть увагу на сертифікати від виробника. Можливо вам буде важко одразу зрозуміти які переваги мають двері з різною товщиною металу, різним типом наповнювача або різними замками. Для цього можна попросити консультацію перед замовленням у спеціалістів компанії Сезон Плюс.

 

Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними вгорі, біля рядка пошуку і ми допоможемо зробити вибір, дамо Вам відповіді на всі виниклі питання, навіть на ті, які Ви не встигнете поставити. Крім того можна замовити нестандартні вхідні двері, а консультанти і майстри компанії Сезон Плюс підкажуть як швидко й якісно втілити Ваші ідеї.

 

Також ви можете викликати замірника, який на місці проконсультує Вас й підкаже можливі варіанти саме для Вашої оселі.

 

В нашому магазині є також послуги з доставки та встановлення дверей. Вам не прийдеться шукати транспорт та домовлятися з майстрами. Кваліфікований персонал, що спеціалізується на встановлені дверей, зробить все швидко і якісно.

 

Ви будете задоволені нашою роботою.  


 


 28.01.2020
 (257 переглядів)
Написати нам