Вхідні двері в будинок

Хіт
-5%
Новинка
Хіт
-5%
Новинка
Хіт
-5%
Новинка
Хіт
-7%
Новинка
Хіт
-4%
Новинка
Вхідні двері Лакоста бастіон з ковкою №8 мал 92

15.200 грн

Хіт
-6%
Новинка
-7%
Двері вхідні Редфорд преміум Графіка вулиця

12.900 грн

Показати ще 14 Товарів

Двері в будинок

Вхідні двері в приватний будинок чи котедж мають декілька суттєвих відмінностей від дверей у квартиру. Ці особливості в основному пов'язані з їхнім розташуванням, а також з ціною вхідних дверей в будинок. Вхідні двері , що виходять на вулицю, повинні протистояти багатьом природним впливам - перепадам температури та вологості, тривалому впливу сонця чи дощу та снігу.

Зовнішній вигляд

Але ззовні особливості таких дверей не обов'язково будуть помітними. Вони можуть виглядати так само, як двері в квартиру, хоча може бути варіант, коли дизайн буде лише підкреслювати їхню міцність та надійність. Перевіритись в цьому ви зможете, подивившись фото на сайті.

Вхідні двері у будинок. Види конструкцій

·        одностулкові

·        двостулкові (у тому числі варіант, коли одна стулка більша за другу. Менша стулка відкривається лише у випадках, коли потрібно більше простору для занесення у приміщення чогось габаритного)

·        з фрамугою - у цьому випадку до дверей додається верхній нерухомий елемент, що збільшує вхідні двері візуально. Це виглядає більш статусно, але не потребує збільшення дверного полотна.

·        зі склопакетом та ковкою - цікавий та стильний варіант оформлення вуличних дверей. Не дивлячись на присутність скла, такі двері є досить безпечними, адже ж ковані елементи виконують також роль захисту для скла.

·        накладки з панелей МДФ - використовуються для прикрашення поверхні дверей, а також для теплоізоляції та захисту від сторонніх звуків.

·        вхідні броньовані двері в приватний будинок - це протиударні вхідні двері підвищеної міцності. Насправді назва "броньовані" є народним перебільшенням, справжні броньовані вхідні двері встановлюють лише в бомбосховищах, банківських сейфах тощо. Вони можуть важити декілька тон, можуть бути залитими бетоном. Насправді те, що Ви можете придбати під  назвою "вхідні броньовані двері в приватний будинок" є сталеві вхідні двері. Вони міцні та протиударні, і назва "броньовані" зберігається, хоча й не відповідає дійсності. Ціни на такі вхідні двері будуть більші, ніж на звичайні двері.

Розміри вхідних дверей у будинок

Існують певні стандартні норми розмірів вхідних дверей у будинок.

Висота
Ширина
- від 2070 мм до 2370 мм -   конкретно визначається відповідно до загальної висоти стелі та ширини дверного полотна.
- не менш ніж 900-910 мм. Для одностулкових дверей може бути 1010 мм. Для 1,5 - стулкових дверей - 1310, 1510 та 1550 мм. Для двостулкових дверей ширина може бути 1910 та 1950 мм.

За нормами пожежної безпеки двері вхідні у будинок мають відкриватися в бік виходу з помешкання.

Сучасний дизайн часто пропонує нестандартні рішення щодо оформлення вхідних дверей. Але ціна виготовлення вхідних дверей за індивідуальними нестандартними параметрами буде висока. Вигідніше буде продумати такий варіант дверей, який буде відповідати стандартам. Якщо ж дверний отвір у Вашому будинку завеликий чи замалий, можна зменшити чи збільшити його - можливо, це також буде дешевше, ніж замовляти спеціальні двері для нього.

Матеріал покриття вхідних дверей у будинок

Зовнішня обробка вхідних дверей - важлива особливість вуличних конструкцій. Від неї залежить стійкість дверей до атмосферних опадів та інших природних впливів. Може бути декілька варіантів покриття. Фото дверей в приватний будинок з різною зовнішньою обробкою, знайдете також на сайті.

З накладкою МДФ  
Плівка по металу
1)  покриття молотковою (порошковою) фарбою.

Назва "молоткова" також є народною, вона не має нічого спільного з молотком. На металевих вхідних дверях така фарба виглядає нібито розбризканою після ударів молотком, звідси й така назва. Але насправді ця фарба називається порошковою та наноситься у спеціальній майстерні при високій температурі. В неї є свої переваги та недоліки. Деякі недбалі продавці стверджують, що ця фарба є протиударною та захищає майно від механічних пошкоджень, але це неправда. Так, ця фарба досить міцна, гарно переносить холод та сонячні промені, гарно виглядає на металевих поверхнях. Але вона не є протиударною, її можна досить легко збити.

Також вона легко горить, тому її не радять використовувати в приміщенні - тільки на вуличних дверях. Ще суттєвим недоліком є те, що для того, аби пофарбувати двері, доведеться віддавати їх в спеціальну майстерню. Це може бути дуже незручно. Тому є варіант цього типу покриття - фарба з молотковим ефектом, яку кожен може нанести самостійно, пульверизатором. Це набагато дешевше, але й якість такого покриття набагато нижче. Воно не таке міцне, гірше тримається на металевій поверхні. До того ж якісно нанести цю фарбу в домашніх умовах дуже важко.

2) штамповані двері - як правило, найбільш бюджетний варіант. Складається він зі сталевого листа, анкерних петель та замочного механізму типу "краб". Ця конструкція може бути достатньо надійною за умови професійного монтажу. В іншому випадку, є вірогідність того, що анкерні петлі розташовуватимуться занадто близько до зовнішнього краю дверного отвору, що дозволить злодієві витягнути двері разом із анкерами.

3) покриття МДФ-накладкою - для вуличних дверей МДФ-панель застосовується разом із спеціальною вологостійкою плівкою Vinorit. Переваги покриття МДФ-накладками - це краса натуральної деревини та різноманіття візерунків та кольорів для дверей. А разом із синтетичною плівкою - це прекрасне поєднання для довготривалого використання дверей на вулиці.

4) плівка по металу – вид дверей, призначений і розроблений для вуличних дверей, тут набагато краще тримається плівка, і не вздувається так як, на МДФ-накладці. Вона більш стійка до ультрафіолету, вологи та інших пошкоджень. На нашому сайті представлені два виробника «Термопласт» та «Страж»

Необхідною умовою для використання будь-якого з вищенаведених варіантів є наявність козирка над дверима, який захищає їх від прямого потрапляння вологи. У разі його відсутності виробники дверей можуть навіть зняти гарантії на виріб.

 

Теплоізоляція дверей у будинок

Вирішуючи купити вхідні двері у будинок, необхідно як слід подбати про їхню теплоізоляцію. Адже ж вона не тільки зберігатиме тепло всередині, а ще запобігатиме появі конденсату. Сучасні виробники пропонують наступні варіанти теплоізоляційних матеріалів:

Мінеральна вата, базальтова вата, пінополістирол, ізовер, пінопласт. Найкращими з них вважаються мінеральна вата або ізовер (вони дуже гарно втримують позиції ціна\якість). Їх додають в дверне полотно та в коробку.

 Зверніть увагу, що не рекомендується встановлювати вічко у вуличні двері. По ньому може передаватися холодне повітря.

Особливості захисту вхідних дверей у заміському будинку

Заміський будинок - це те місце, що надовго може залишатися без нагляду. Тому в господарів може виникнути бажання облаштувати вхідні двері усіма можливими засобами безпеки. Але в такій ситуації більш розумним рішенням буде комплексний підхід до системи захисту - звернути увагу не лише на вхідні двері, а ще й на вікна, огорожу, встановити охоронну систему тощо.

Компанія «Сезон-Плюс» пропонує широкий вибір якісних вхідних дверей для будинків та квартир. В наявності є різноманітні варіанти вуличних вхідних дверей, ціни на які Вас приємно здивують. На нашому сайті ви також зможете знайти елітні вхідні двері в будинок, фото яких можливо вас зацікавлять. Під кожним фото ви знайдете інформацію про ті, чи інші вхідні двері. Наприклад: вхідні двері в будинок ціна. Якщо ж, ви не знайшли усієї інформації, подзвоніть до наших спеціалістів.

Ми уважно дослухаємося до Ваших побажань, допоможемо Вам обрати та купити вхідні двері у будинок, що будуть довгий час служити Вам та радувати своєю надійністю та комфортом.

Написати нам