Що таке двері ПВХ

Ремонт – це витратний процес з фінансової точки зору. Та якщо Ви вирішили робити ремонт у квартирі, домі або офісі, але не знаєте, які обрати матеріали, цей процес буде для Вас виснажливим подвійно. Щоб допомогти Вам зробити вірний вибір на користь новітніх матеріалів, розумної ціни та сучасного дизайну, компанія Сезон Плюс пропонує широкий асортимент якісні міжкімнатних дверей ПВХ. 

Двері ПВХ – це полотно, яке виготовлено із деревини або плит МДФ та покрито плівкою полівінілхлориду (ПВХ). Від товщини ПВХ плівки залежить міцність та ціна виробу. 

Слід зазначити, що плівка ПВХ дозволяє імітувати будь-який тип поверхні. Тобто, Ви зможете отримати міжкімнатні двері, які буде дуже складно відрізнити від дверей, виготовлених з натуральної деревини або шпону.

Міжкімнатні двері ПВХ  мають нескладну конструкцію при цьому дуже надійні, практичні та довговічні. Особливо вони підійдуть для ванних та інших приміщень з високою вологістю. Також ПВХ плівку використовують у виробництві вхідних дверей.

Двері ПВХ можуть бути глухі, застелені, з фрезеруванням та декорами.


Основа двері є заготівка, яка складається з каркасу та полотна. Каркас робиться із цільного бруса. Полотно, як зазначалося вище, виготовлено із деревини або плит МДФ. Перед нанесенням плівки на виріб поверхня ретельно очищається та обезжирюється, що в подальшому допоможе уникнути нерівностей на полотні або взагалі спучення плівки. За допомогою спецобладнання, плівка нагрівається та під високим тиском наноситься на поверхню заготівки. Ця технологія дозволяє наносити плівку не лише на рівне полотно, а й на полотно з фрезеруванням.


Складовими елементами міжкімнатних дверей ПВХ:

 1. облицювальний ПВХ-лист; 
 2. кромочна ПВХ-стрічка; 
 3. дверна коробка із екструдованого ПВХ;
 4. вставка під механізм замка;
 5. гумовий ущільнювач;
 6. елемент несучого каркасу, виготовлений із вологостійкого матеріалу;

Переваги дверей ПВХ

 • різноманітний дизайни, що обумовлено широким асортиментом текстур та багатоманітною палітрою кольорів, дозволяє використовувати ці двері в будь-якому інтер’єрі;
 • довговічність дозволяє використовувати двері багато років без додаткового догляду та зберігати первинний вигляд, у т.ч. кольорову палітру;
 • тепло- та вологостійкість дозволяють уникнути деформації дверей у процесі розсихання та розбухання полотна, процесів гниття та пошкодження грибком;
 • екологічно нешкідливий матеріал робить його універсальним у використані;
 • стійки до хімічного та механічного впливу дозволяє використовувати побутову хімію в процесі догляду за дверима та не побоюватися за появу подряпин, відколів та інших пошкоджень;
 • безпека в експлуатації обумовлена високою пожежостійкістю матеріалу, який певний час може стримувати подальше поширення полум’я;
 • теплоізоляція дозволить зберегти оптимальну та комфортну температуру у приміщенні;
 • цінова доступність при хорошій якості.

До недоліків можна віднести

 • ціна якісних дверей із ПВХ несуттєво відрізняється від ціни дверей із шпону;
 • звукоізоляція дверей із ПВХ поступається виробам із інших матеріалів;
 • у виробів низької якості при тривалому використані може бути розшарування кромки.
Не дивлячись на наведені недоліки, двері із ПВХ – це гідний варіант із різноманіттям вибору та прекрасним зовнішнім виглядом, який є альтернативою дверей із натуральних матеріалів. Серед наявних у компанії Сезон Плюс в продажу міжкімнатних дверей ПВХ Ви завжди можете вибрати оптимальний варіант у співвідношенні якості, довговічності та прийнятної ціни.
Міжкімнатні двері з покриттям із ПВХ підійдуть людям, як з недуже високим достатком, так і людям середнього достатку. Якщо Ви не маєте можливості або не бажаєте купувати дорожчі двері, міжкімнатні двері з покриттям із ПВХ ідеально підійдуть для Вас. Цей варіант підійде, як для стильного облаштування оселі, так і офісу, з урахуванням цінової політики покупця.

При виборі міжкімнатних дверей ПВХ необхідно визначитися зі стилем дверей, кольором, чи потрібні Вам скляні вставки, фрезерування декор. Звертаємо увагу, що на нашому сайті Ви можете замовити виготовлення дверей під заказ. Проявити творчість та стати дизайнером своєї двері. Створити ідеальну модель дверей для свого інтер’єру, врахувавши всі особливості вашого приміщення (оселі, офісу) та смаку, та надати приміщенню індивідуальної особливості.
В свою чергу, різноманітність дизайну дверей ПВХ на нашому сайті та велика кольорова палітра також допоможуть Вам знайти свій варіант, який буде слугувати Вам багато років та приносити задоволення. При виборі фактури полотна дверей Вам допоможуть фото, які розміщені на нашому сайті під кожною пропозицією. Також допомогти з вибором оптимального варіанта дверей Вам можуть спеціалісти нашого магазину.
Зауважуємо, що при виборі дверей Вам потрібно приділити належну увагу аксесуарам. Тому що неякісна фурнітура легко зіпсує вигляд якісної двері. Від якості петель, замків, ручок, ущільнювачів на пряму буде залежить строк експлуатації дверей. 

Не менш важливо звернути увагу на декоративну функцію скла та його призначення. Якщо Вам потрібно добавити освітлення темному коридору задумайтесь про більш прозоре скло без візерунків. Якщо в домі є діти краще зупинити вибір на загартованому склі, яке при ударі розпадається на великі гранули та не завдасть шкоди Вашій дитині, або триплексному склі, яке кріпиться на плівці. Зовнішній вигляд скляної вставки додасть вашій двері індивідуальну особливість та оригінальний дизайн.

Шановний клієнт, в свою чергу компанія Сезон Плюс пропонує Вам широкий модельний ряд міжкімнатних дверей ПВХ, які доповнять Ваш дизайн квартири, дому, офісу, створять затишок, комфорт, безпеку та особливий стиль приміщення.
Ми завжди готові до співпраці та чекаємо Вас у нашому інтернет магазині.

 12.03.2020
 (550 переглядів)
Написати нам