Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері Бруклін ПГ
Код товару: НСД Бруклин натуральний шпон
4.856 грн
Міжкімнатні двері Бруклін ПО
Код товару: Бруклин
4.856 грн
Міжкімнатні двері Ванкувер
Код товару: Ванкувер
6.610 грн
Міжкімнатні двері Глазго Сатин
7.286 грн
Міжкімнатні двері Дельта ПО з малюнком
5.711 грн
Міжкімнатні двері Каїр ПО
Код товару: Каир
6.437 грн
Міжкімнатні двері Каліпсо ПГ
Код товару: Калипсо ПГ
4.856 грн
Міжкімнатні двері Каліпсо ПГ
Код товару: Калипсо ПГ
4.856 грн
Міжкімнатні двері Каліфорнія
Код товару: Калифорния
6.610 грн
Міжкімнатні двері Лагуна ПГ
Код товару: Лагуна
4.856 грн
Міжкімнатні двері Лайн ПО
Код товару: Лайн
4.856 грн
Міжкімнатні двері Ланда  з малюнком
5.711 грн
Міжкімнатні двері Мілано 1 ПО
Код товару: Милано
5.786 грн
Показати ще 14 Товарів

Міжкімнатні двері в Рівному

Міжкімнатні двері - важлива частина оформлення будь-якого дому, офісу чи квартири. Їхні основні функції:

1) розділяти простір

2) захист від шумів та від раптового вторгнення небажаних відвідувачів

3) доповнення інтер'єру (можуть бути цікавим елементом дизайну)

Види міжкімнатних дверей


Основні стилі дизайну міжкімнатних дверей:

Як і будь-який елемент інтер'єру, міжкімнатні двері можуть розрізнятися за стилем, матеріалом, розмірами та конструкцією.

1) класичний - може мати декілька різновидів - бароко, грецький, ампір, тощо. Він характеризується наявністю плавних ліній, традиційних форм,  на дверях можуть бути присутні додаткові випуклі елементи дизайну.

Двері міжкімнатні у класичному стилі  сьогодні є досить популярними. Вони вписуються в більшість інтер'єрів, символізують стабільність та вишуканість.  Таким дверям притаманні світло-коричневий, коричневий та білий кольори. Якщо ви вирішите купити міжкімнатні двері у класичному стилі та оберете достатньо якісні матеріали, такі двері можуть прослужити не один десяток років, та витримають різноманітні зміни в інтер'єрі, адже ж класика завжди буде в моді.

2) хай-тек - сучасний стиль, що поєднує в собі мінімалізм, практичність, стриманість. Його ознаки - прямі лінії, відсутність зайвого, однотонні кольори. У побуті характеризується використанням новітніх технологій.

Якщо Ваша оселя чи офіс обставлені згідно сучасним ідеям мінімалізму, найкраще пасуватимуть сюди міжкімнатні двері у стилі хай-тек. В них абсолютно гладка поверхня, жодних додаткових деталей. В дверях у стилі хай-тек можуть бути вставки зі скла. Головні кольори - чорний, сірий та білий.

3) модерн - об'єднує два попередні стилі, прямі та вигнуті лінії, співвідношення різних матеріалів. Цей стиль підійде для оформлення помешкання творчої та неординарної особистості. Двері в цьому стилі можуть бути будь-якого кольору, можуть мати сміливе та водночас витончене оформлення.

Матеріали міжкімнатних дверей

Саме цей фактор має суттєвий вплив на ціну готового виробу. Переглядаючи фото та ціни на міжкімнатні двері на нашому сайті, Ви можете помітити, що розбіжність цін досить велика.

 Основним матеріалом для виготовлення міжкімнатних дверей на сьогодні є деревина та її варіації - МДФ, ДСП, ЛДСП. Для покриття та зовнішньої обробки можуть використовуватися шпон, ламінат чи ламінатин, фарба.

Хоча скляні варіанти дверей теж досить розповсюджені, але деревина все ж таки залишається лідером завдяки своєї практичності у використанні. Отже, міжкімнатні двері, фото яких знаходяться в нашому каталозі, найчастіше вироблені з наступних матеріалів:

1) масив (цільна деревина) - найдорожчий та найміцніший матеріал. Для виготовлення використовують цінні породи дерев - дуб, хвойні, граб, ясень. Такі двері є престижними та елітними, але мають й певні недоліки - це дуже висока ціна, велика вага та відповідно високе навантаження на систему кріплення дверей. А також міжкімнатні двері з дерева сильніше реагують на зміни у вологості повітря.

Масив може бути також клеєним. Але цей варіант потребує майстерного виконання - клей має бути дуже міцним, а будь-яка крихітна нерівність може спричинити пошкодження.

2) Шпоновані двері - більш доступні по ціні, екологічні та гарні. Їхня поверхня вкрита листами шпону, а всередині може бути панель МДФ. На відміну від дверей з масиву шпоновані двері легкі, але при цьому не втрачають краси натурального дерева. До мінусів шпонованих дверей можна віднести їхню погану стійкість до сонячного світла - на них можуть з'явитися плями. А ще вони не такі міцні, адже їхня поверхня не є однорідною.

Шпон - це тонкий (від 1 мм) шар натуральної деревини, що склеюється за спеціальною технологією. Шпон відтворює малюнок дерева, з якого був зрізаний. Це не завжди відповідає фабричним вимогам, в багатьох випадках потрібно створити однотонну по кольору поверхню. Тому була створена система Файн-лайн, за якою для шпону використовують деревину спеціальних швидкоростучих тополь. На сайті нашого магазину "Сезон-Плюс" Ви знайдете міжкімнатні двері, вкриті шпоном з різних порід дерева, а також шпоном "Файн-лайн".

МДФ - це матеріал, що виготовляється з деревної дрібної тирси, так само, як і всім відоме ДСП. Але технологія виробництва більш сучасна, що використовує обробку парою та натуральні смоли для склеювання. Тому на відміну від ДСП, МДФ не виділяє у повітря жодних синтетичних сполук, які можуть зашкодити здоров'ю. Також цей матеріал створює гарну шумо- та теплоізоляцію, стійкий до механічних ушкоджень.

3) Міжкімнатні двері у плівці - теж є дуже популярними серед покупців, завдяки своїй різноманітній палітрі кольорів. Для ламінування використовується як плівка ПВХ дозволяє створити візуальний ефект практично будь-якої фактури чи кольору поверхні. Вона стійка до вологи, тому міжкімнатні двері в плівці можна сміливо встановлювати у ванній. Також вона легко піддається очищенню, такі двері пвх достатньо протерти вологою ганчіркою. Але є й мінус - ремонтувати таку поверхню у разі подряпин складніше.

4) Фарбовані двері - також дозволяють створити різноманітну палітру кольорів та фактур.  Фарба, що використовується для міжкімнатних дверей, забезпечує їм протипожежні та протигрибкові властивості. Також, на відміну від шпону, вона стійка до сонячного ультрафіолету.

5) Скляні двері. Вставки зі скла дуже часто можна побачити в дверях, адже ж такий дизайн додає в простір світла та легкості. Але зустрічаються також двері, повністю зроблені зі скла. Якщо спочатку їх встановлювали лише в офісах чи адміністративних будівлях, то тепер скляні міжкімнатні двері можуть стати модним акцентом для сучасного житла. Для виготовлення дверей використовується особливе загартоване скло та системи "Триплекс". Таке скло дуже міцне і навіть у випадку розбиття не розколюється на безліч дрібних уламків.  Ось ще деякі переваги дверей зі скла:

1) довговічність - скло менш, ніж деревина, піддається зовнішнім природнім впливам, а сучасні технології та особливі системи кріплення дозволять створити надійні конструкції, які за міцністю не поступатимуться дерев'яним.

2) гіпоалергенність

3) різноманітність дизайну - зі склом можна використовувати безліч кольорів, а форми дверей можуть бути дуже оригінальними. Також скло може бути прозорим або матовим.

4) створюють ефект вільного простору в помешканні.

Розміри міжкімнатних дверей

Вирішуючи купити міжкімнатні двері, потрібно обов'язково уважно віднестися до замірів необхідного розміру. Необхідно виміряти три величини:

1) висота дверного отвору (від рівня майбутньої підлоги)

2) ширина отвору

3) товщина стіни

Розміри дверних пройомів під стандартні міжкімнатні двері:

Розмір дверного полотна (мм)

Розмір дверного пройому (мм)

600х2000

(680-700)х2050-2070

700х2000

(780-800)х2050-2070

800х2000

(880-900)х2050-2070

900х2000

(980-1000)х2050-2070


Кожен з цих показників треба заміряти в декількох місцях. Навіть незначне відхилення від точності може спричинити проблеми і навіть призвести до того, що доведеться замовляти міжкімнатні двері знову. Також треба враховувати багато нюансів, як, наприклад, наявність чи відсутність порогу, відступ на монтажні отвори тощо.  Тому заміряти отвір самостійно рекомендується тільки в тому випадку, якщо Ви плануєте купувати міжкімнатні двері стандартного розміру. У випадку, коли дверний отвір нестандартний, радимо скористатися послугами професіоналів.

 Види міжкімнатних дверей за конструкцією

  • одностулкові чи двостулкові
  • розсувні
  • розкладні
  • двері-маятник

1)  Найбільш звичними та розповсюдженими є традиційні міжкімнатні двері, що розкриваються. Вони можуть відкриватися направо чи наліво, на себе чи від себе, мати одну чи дві стулки. Можуть бути двостулкові двері, в яких одна стулка більша за другу. Цей варіант чудово підходить для випадків, коли в кімнату планується встановлювати великі габаритні предмети. Додаткова стулка за необхідності відкриває необхідний простір, щоб занести у кімнату, наприклад, стіл. Ця конструкція перевірена роками, надійна та проста, має багато варіантів замків.

2) розсувні двері сьогодні стрімко набирають популярність - адже це прекрасний та стильний варіант економії простору. Роликовий механізм забезпечує розсування міжкімнатних  дверей в один чи в другий бік. Існує також варіант касетних розсувних міжкімнатних дверей, коли стулка, що від'їжджає, ховається всередину стіни, а не розташовується вздовж неї. Цей варіант економить простір найбільш ефективно, але й має недолік - для встановлення, а потім ремонту чи заміни подібних міжкімнатних дверей треба буде розбирати стіну.

3) розкладні міжкімнатні двері відомі всім під назвою "гармошка". Такі двері складаються з декількох секцій, що скріплені між собою на петлях та розкладаються також за допомогою роликового механізму. Але на відміну від розсувних дверей, розкладні двері у відкритому стані займають собою велику частину дверного отвору. Це, власне, і є їхнім суттєвим недоліком.

4) міжкімнатні двері "маятник" - це різновид звичайних дверей, що розкриваються традиційним методом. Їхня основна унікальність полягає в тому, що їх можна відкривати в будь-який бік. Принцип їхньої дії схожий з принципом дверей, що обертаються навколо та встановлюються у великих супермаркетах. Для встановлення таких дверей не потрібна дверна коробка. Це є водночас і плюсом, і мінусом. Відсутність коробки полегшує монтаж та економить вартість міжкімнатних дверей в цілому, але отвір все одно потребує якоїсь обробки. Також недоліки такого типу міжкімнатних дверей - погана звукоізоляція та необхідність в наявності вільного місця з обох боків дверей.

Переваги дверей конструкції "маятник" - це, в основному, можливість відкривати їх в будь-який бік, для чого, власне, вони й були розроблені. Також деякі переваги пов'язані з особливостями фурнітури даного типу міжкімнатних дверей - ось, на якій тримаються двері, дуже міцна, може витримати велике навантаження, отже, можна встановлювати двері більшого розміру. Також за допомогою цього механізму можна регулювати швидкість закриття та відкриття дверей, вони можуть закриватися автоматично.

Матеріали дверей міжкімнатних цього типу можуть бути різними - дерево, скло, емаль, полімери.

Отже, для того, щоб обрати найкращі міжкімнатні двері для свого помешкання чи офісу, треба визначити, які основні функції вони мають виконувати. Дайте відповіді на кілька запитань:

1) яка ціна міжкімнатних дверей мене найбільше влаштує?

2) чи присутні у помешканні, куди планується встановлювати двері, підвищена вологість повітря чи дуже яскраве сонячне світло?

3) наскільки важливим є дизайн та краса дверей?

4) скільки простору можна буде виділити?

5) наскільки важливим є фактор екологічності?

6) у якому стилі оформлений інтер'єр? Яким чином найбільш ефективно впишуться майбутні двері? Найбільш універсальним вважається білий колір - двері світлого чи білого кольору найкраще впишуться в будь-який інтер'єр. Якщо двері темні - загальний дизайн кімнати має бути більш стриманим та лаконічним. Колір дверей може співпадати з кольором плінтусів, стелі чи якихось елементів стін. Але можна також цікаво обіграти контраст.

7) чи високий ризик механічних пошкоджень?

8) наскільки терміново потрібні двері? Можливо, на складі знайдеться вже готовий варіант дверей саме для Вас? Але якщо Ви маєте достатньо часу, можна подумати про індивідуальне замовлення з урахуванням всіх Ваших побажань. Тоді міжкімнатні двері у Вашій оселі будуть унікальними.

Також при виборі зверніть увагу на декілька факторів, аби перевірити якість виробу:

1) надійність кріплення фурнітури

2) якість лакованої поверхні (низька якість лаку чи фарби може зашкодити здоров'ю)

3) рівність кольору

4) гладка поверхня

5) міцне кріплення скляних вставок

6) точність у вимірах (розходження не має перевищувати 1 мм)

Магазин "Сезон-Плюс" презентує прекрасний вибір міжкімнатних дверей у Рівному! У нашому магазині Ви знайдете як недорогі міжкімнатні двері, так і більш елітні та вишукані варіанти шпонованих та ламінованих дверей у класичному стилі та стилі модерн. Звертайтеся, та ми з радістю допоможемо Вам підібрати найкращий варіант для Вашого дому чи офісу! Також магазин "Сезон-Плюс" пропонує купити міжкімнатні двері з супер-розстрочкою та якнайшвидше встановити у Вашу оселю двері Вашої мрії. Також перевагою нашого сайте є те,що можна купити двері міжкімнатні з коробкою і налічником і ціну відразу порахує калькулятор.

Міжкімнатні двері на фото на нашому сайті являють собою багато варіантів стилів, кольорів, співвідношення матеріалів та візерунків. Обирайте те, що Вам до душі.


Ціни на міжкімнатні двері в Рівному

ТоварЦіна

Міжкімнатнідвері Новий Стиль Леона Екошпон кедр

2349 грн

Міжкімнатнідвері Новий Стиль ностра Грета склосатин

3561 грн

Міжкімнатнідвері леадор Лоренза дуб Мокко склосатин

3286 грн

Наші покупці часто запитують:

- Скільки коштують міжкімнатні двері в комплекті ?

Вартість дверей в зборі з фурнітурою коштує від 4200 грн

- Які двері краще купити?

В перелік найбільш популярних моделей потрапили 5 варіантів:

1.Міжкімнатні двері Новий Стиль ностра Грета чорне скло

2.Міжкімнатні двері Новий Стиль ностра Міра чорне скло

3.Міжкімнатні двері Новий Стиль Лінея скло сатин

4.Міжкімнатні двері Новий Стиль Леона скло сатин ПВХ-Ультра дуб медовий

5.Міжкімнатні двері Новий Стиль Лілу скло сатин Екошпон


Написати нам